Dualar, Türkçe Okunuşları ve Anlamları

Sevdiğin Erkeğin Araması için Resmine Okunacak Dua

Sevdiğin erkeğin araması için resmine okunacak dua, kalbinizde hissettiğiniz sevgi ve özlemi dile getirmenin etkili bir yoludur. Bu dua, sevdiğiniz kişinin sizi araması ve size geri dönmesi için manevi bir güç sağlar. Aşk ve bağlılık gibi derin duyguların ifadesi olan bu dua, sevginizin karşılık bulmasını arzuladığınızda size umut verebilir. Günümüzde pek çok insan, duygusal bağlarını güçlendirmek ve sevdikleriyle daha yakın ilişkiler kurmak için dualara başvurmaktadır.

Bu yazıda sevdiğin erkeğin araması için resmine okunacak dua ve bu duanın neden etkili olduğunu detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Sevdiğiniz kişinin kalbinde yer edinmek ve onunla güçlü bir bağ kurmak isteyenler için bu dua, manevi bir rehber olacaktır.

Sevdiğin Erkeğin Araması için Resmine Okunacak Dua Hangisidir?

Sevdiğin erkeğin araması için resmine okunacak dua şöyledir:

Allahümme ic’alni fi kalbihi ve emlea kalbehu bihubbi ve iştiyakihi ileyyi, ya mukallibel kulubi sebbit kalbehu ala hubbi verzukna min fadlike ya erhamerrahimin. Eqsir qalbi lihubbil halal, vessallihu ‘ala Muhammedin ve alihi ve sahbihi. Ya Vedudü ya Rahimü, eqsir qalbi [sevdiğiniz kişinin ismi]’nin hubbi bihubbi ve eqsir qalbihi bihubbi. Ya Muqallibe’l-qulub, eqsir qalbi [sevdiğiniz kişinin ismi]’nin hubbi bihubbi ve eqsir qalbihi bihubbi.

Sevdiğin erkeğin araması için resmine okunacak dua bu şekildedir, bu duanın dışında hemen aratan dua okuyabilir ardından nafile namazlardan birini kılıp duayı tamamlayabilirsiniz.

Sevdiğin Erkeğin Kesin Araması için Hangi Dualar Okunur?

Sevdiğin erkeğin kesin araması için şu dualar okunur:

  • Ya Muqallibe’l-qulub, eqsir qalbi (sevdiğin erkeğin ismi) hubbi bi hubbi ve eqsir qalbihi bihubbi ve jem’ beyne qalbayna ala hubbin ve rida.
  • Rabbi e’ûzü bike min hamezâtish-şeyâtîn ve e’ûzü bike rabbi en yetezelleni
  • Allahümme innî es’elükel-hübbefeelhübbellezî yuhıbbuhû ileyâ ve hübbekülli mü’minin ve mü’minet
  • Allahümme innî es’elükel-hübbe vel-hubbellezî yüveddilünî ileyk
  • Allahümme innî es’elükel-hübbe fi-s-sebîl ve hübbellezî yuhıbbuhû ileyk
  • Allahümme innî es’elükel-hübbefeelhübbellezî yuhıbbuhû ileyâ ve hübbekülli me’lûmin yuhibbuhû ileyh
  • Allahümme innî es’elükel-ısmete fi’s-sehri vel-yevmi, ve arzuke en e’temmele kalbî ilâ mâ yuhıbbuhû ve en yarza min şerri mâ yekreh

Sevdiğin erkeğin kesin araması için yukarıdaki dualar okunduktan sonra tespih namazı kılmak duaların etkisini arttıracaktır. Ayrıca bu duaları günde üç kez okuyarak içsel huzurunuzu ve manevi bağlantınızı güçlendirebilirsiniz.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir