Dualar, Türkçe Okunuşları ve Anlamları

Mesaj Attırma Duası

Mesaj attırma duası özlediğiniz ve konuşmak istediğiniz kişinin size mesaj atmasını sağlamak için okunabilecek özel dualardan biridir. Bu yazıda, kalbinizin derinliklerinden gelen bu isteği gerçekleştirebilecek etkili duaları sizlerle paylaşacağız. İnanç ve sabırla okunan bu dualar, sevdiğiniz kişinin kalbine dokunarak size geri dönmesini sağlayacaktır. Aranızdaki iletişimi yeniden canlandırmak ve hasretinizi dindirmek için hangi duaları okuyabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Mesaj attırma duası hayal ettiğiniz kişinin size bir adım daha yakın olmasına yardımcı olur. Özlediğiniz ve konuşmak istediğiniz kişinin size mesaj atması için okumanız gereken duaları bu yazımızda paylaşıyoruz. Sevdiğiniz kişinin kalbine nüfuz ederek ona ulaşmanızı sağlayabilecek bu dualar, sabır ve inançla okunduğunda büyük etkiler yaratabilir. Böylelikle sevgiliye mesaj attırma yolunda ilerlemiş olur, kadına ya da erkeğe mesaj attırma isteğinize de bir karşılık bulmuş olursunuz.

Mesaj Attırma Duası Hangisidir?

Sevgiliye, erkeğe ya da kadına mesaj attırma duası aşağıdadır:

Allahümme ya mukallibel kulub, serrif kulube ibadike ileyyi bi rahmetike ya erhamerrahimin. Ya Cemilü ya Allah, ya Kadimü ya Allah, ya Bediüssemavati vel ard ya Allah. Allahümme ellef beyne kulubina ve eslih zata beynina vehdina sübül es-selam. Rabbişrah li sadri ve yessir li emri vehlül ukdeten min lisani yefkahu kavli. Ya Hayyu ya Kayyum birahmetike estegis, eslih li şe’ni kullehu ve la tekilni ila nefsi tarfete ayn. Allahümme ellef beyni ve beyne kalbi fulan (isim) kema ellefte beyne kulubi ibadike essalihin.

Sevgiliye Mesaj Attırma Duası Hangisidir?

Sevgiliye mesaj attırma duası şu şekildedir:

Allâhumme innî es’elüke en tüzīle ‘annî hemm el-firâq, ve en tühaffif ‘annî elme’l-şevq, ve en tü’īninī ‘ala es-sabr ‘ala firâq men ahıbb. Yâ Allâh, ente ta’lemü mâ fî kalbî min el-huzn, ve ente ta’lemü mâ a’ānī min el-alm, fente el-latîf el-habîr, fe erhamni yâ Allâh, ve ecmilnī erā men ahıbb qarīban.

Allâhumme innî es’elüke en tüqarribe baynī ve bayne men ahıbb, ve en tüğmi’e şemlı ma’ahu, ve en tüs’idnī bi-liqā’ih, ve en tec’alnanā fî hayri ḥāli ma’an. Yâ Allâh, ente el-qādir ‘ala kulli şey’, fente er-Rahmân er-Rahīm, fe ecīb du’ā’ī yâ Allâh, ve lā teruddini hā’ibā. Allâhumme innî es’elüke en tübārike fî ḥubbinā, ve en tüḥāfiẓanā min şurūr en-nefs ve eş-şeyṭān, ve en tec’alnanā min ‘ibādike es-sāliḥīn.

Yâ Allâh, ente es-sāmi’u el-‘alīm, fente ta’lemü mâ nūrīdu ve mâ lā nūrīdu, fe a’ṭinā mā huwa hayrun lanā fî ed-dünyā vel-ʾāḫirah. Allâhumme innî es’elüke en te’āfiyanī ve men ahıbb min kulli su’in, ve en tüs’idnā fî ed-dünyā vel-ʾāḫirah, ve en tüğmi’e şemlı ma’ahu fî jannatek, yâ Kerīm yâ Rahīm.

Sevgiliye ve sevdiğiniz kişiye mesaj attırma duasının yanı sıra hemen aratan dua okumak da kalbinizden geçene yaklaşmanızı sağlayacaktır. Dua ederken içten ve samimi olmaya özen gösterin ve her daim sizin için hayırlı ne ise onu isteyin, onu dileyin.

Sevdiğinin Yazması için Anında Mesaj Attıran Dualar Hangisidir?

Sevdiğinin yazması için anında mesaj attıran dualar şu şekildedir:

  • Allahümme inni es’elüke hubbeke ve hubbe men yuhibbuke ve’l-amele yellizi yûsiluni ila hubbeke va j’alni min auliyaik.
  • Allahümme inni es’elüke hubbeke ve hubbe men yuhibbuke ve’l-amele yellizi yûsiluni ila hubbeke ve’l-makani ‘indak.
  • Allahümme j’alni muhbiben lil-hayri ka’iden li’l-munkeri.
  • Allahümme inni es’elüke kalben sâlimen ve dînen qawimen ve nafscen mutma’innen.
  • Ya Hayyü ya Qayyum bi rahmetike a’teéni.
  • Rabbishrahli sadri va yassirli amri.
  • Ya Rabbi, inni es’elüke hubbeke ve hubbe men yuhibbuke ve’l-amele yellizi yûsiluni ila hubbeke.

Sevdiğimiz kişiye olan duygularımızı samimi bir şekilde dile getirerek ve onunla iletişime geçmeyi arzuladığımızı Allah’a bildirerek dua edebiliriz. Bu şekilde dua etmek, kalbimizi ferahlatabilir ve iç huzurumuzu arttırabilir. Deli gibi özlemesi için dua okumanın yanı sıra ibadetlerimiz sırasında yüreğimizden geçen her şeyi Allah’a iletmeli ve bizim için en hayırlısını dilemeliyiz.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir